Od kilku lat specjalizujemy się w udostępnianiu floty samolotów czteromiejscowych na wynajem. Nasze Cessny i Piper stacjonują w Warszawie na lotnisku Babice. Od początku przyjęliśmy, że zaoferujemy samoloty większe – które sprawdzą się zarówno w lotach widokowych „wokół komina”, jak i w dalekich przelotach.

Budowa nalotu

Jeżeli jesteś zainteresowany budową nalotu, to doskonale trafiłeś. Jesteśmy w stanie zaproponować bardzo dobre ceny pakietów. Jednocześnie wielkość naszej floty daję wygodę w wyborze terminów i zagwarantuje, że nie będziesz czekał w długiej kolejce do samolotu.

Szkolenia lotnicze

Jeżeli chcesz zdobyć nowe doświadczenie lub uprawnienie, to pomożemy znaleźć dobry ośrodek i zaproponować bardzo dobrą cenę. Współpracujemy z doświadczonymi instruktorami, którzy przelaszują Cię na oferowane przez nas samoloty. Jeżeli chcesz wrócić do latania po przerwie lub wygasło Ci KTP i KWT, to również pomożemy.

Dostępność

Flota CAVOKa zbazowana jest na lotnisku Warszawa Babice (EPBC). Dzięki bliskości centrum z łatwością można sprawnie dostać się na lotnisko zarówno komunikacją miejską (pobliska pętla autobusowa i tramwajowa), taksówką lub własnym samochodem.

Nasze samoloty hangarowane są w Hangarze 4. Dostępnym po południowej stronie lotniska od strony ulicy Kaliskiego. To duży i przestronny hangar z dyżurującym hangarowym. Wyprowadzenie samolotu zajmuje dosłownie chwilę.

Dowiedz się więcej